Pro-Tes Mühendislik Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.    
Ana Sayfa
Doğalgaz
Satış-Ürünler
Proje Tasarımı SMM
Taahhüt
Yazılım
Hakkımızda
Kampanya
Referanslarımız
Belgelerimiz
İletişim Formu

Pro-Tes
Mühendislik Hizmetleri
San. ve Tic. Ltd. Şti.

Mecidiyeköy Mh.xx Dereboyu Cd. No.63
D.3 Yıldırım apt.
Mecidiyeköy/Şişli
İstanbul - TÜRKİYE

e-mail:
bilgi@pro-tes.com

Telefon/Fax:
Online Danışma
(+90) - 0212 - 217 3287
(+90) - 0212 - 356 9451 Msn:Protes@ttnet.net.tr
 

.......Firmamız 1990 yılında ORAL MÜHENDİSLİK olarak proje ve uygulama alanında hizmet vermek için kurulmuştur.1997 yılında PRO-TES MÜH HİZ.LTD.ŞTİ. adını alarak kurumsallaşmıştır.

.......Amacımız bilimsel teknikleri kullanarak , tecrübe ve bilgi birikimimiz ile yaptığımız tasarım ve uygulamalarda en ideal optimuzasyonu sağlamak ve çözüm üretmektir.

.......Genelde yapılardaki tüm mekanik tesisatları mühendis denetiminde yapılmamaktadır. Bunun sonucu olarak yapılan mekanik tesisatlar yetersiz yada hatalı sonuçlar oluşmaktadır. Yapılan yatırım yapının büyük bir yüzdesini kaplamaktadır.Bu hastane ve fabrikalarda daha da artmaktadır.

.......Yaşamımız risklerden oluşur ve bu riskleri ortadan kaldırmak yada garanti altına almak isteriz. Yapılarımızda aynı şekilde risklerle karşı karşıyadır. Yapım aşamasında veya sonrasında ortaya çıkar.

.......Biz bünyemizdeki mühendisler, teknik elemanlar ve ekiplarimiz ile riskleri ortadan kaldırmak ve verimli bir tesisat için çalışmaktayız. 1990 dan beri kendimizin geliştirdiği programlar sayesinde hesap ve çizimleri bilgisayar ortamında çalışmaktayız.

 
 
       

Copyright © 1997-2009 Pro-Tes Müh.Hiz.Ltd.Şti.